• 1. Брой на предложените работни места
    10
  • 2. Сфера на предлаганата позиция
    Строителство
  • 3. Работна позиция
    Общ работник/строителство
  • 4. Образование, което се изисква за позицията
    Основно образование - 8 клас
  • 5. Задължително ли е владеенето на език?
    Да
  • 5.1 Език
    АНГЛИЙСКИ
    БЪЛГАРСКИ
  • 6. Местоположение на работното място
    СОФИЯ
  • 7. Предлага ли се обучение на работника?
    Да
  • 8. Брутна заплата за работната позиция в лева
    3800
  • 9. Какво е работното време?
    Пълно работно време
  • 10. Допълнителна информация

    Наш партньор - лидер на пазара в изграждането на наземни фотоволтаични централи търси да
    присъедини към екипа си нови служители.
    Професионална сфера: строителство
    Позиция: общ работник – строителен обект
    Местоположение*: София – централен офис; строителни обекти в страната: Стара Загора,
    Шумен, Разград, Ямбол, Ихтиман, Русе и други.
    *Работното място (строителен обект) ще бъде определено преди наемането на работа
    Основни отговорности:
    - Изграждане на метални конструкции;
    - Изработване на заготовки и елементи за сглобяване;
    - Монтаж и закрепване на фотоволтаични модули (соларни панели) към конструкцията;
    - Полагане на кабели в канали в земята и засипване с пясък;
    - Товаро-разтоварни дейности;
    - Сортиране на строителни отпадъци
    Трудово възнаграждение (бруто, в лева): 3 800 лв. при работа 220 часа/месечно
    Допълнителни условия за служителите:
    - Въвеждащо обучение на всеки служител;
    - Осигурено работно облекло;
    - Осигурен транспорт от и до работното място;
    - Осигурени нощувки по време на командировките до строителния обект.
    Основни изисквания:
    - Начално/основно/средно образование
    - Български или английски език (говоримо – базово ниво)
    - Мобилност и готовност за пътуване и продължително командироване до обект в
    страната
    - Отговорност, работа в екип, работоспособност

  • Предлага ли се настаняване?
    Да