• 1. Брой на предложените работни места
    2
  • 2. Сфера на предлаганата позиция
    Автомобили, Автосервизи, Бензиностанции
  • 3. Работна позиция
    Гумодемонтажник
  • 4. Образование, което се изисква за позицията
    Без образование
  • 5. Задължително ли е владеенето на език?
    Да
  • 5.1 Език
    БЪЛГАРСКИ
    АНГЛИЙСКИ
    ФРЕНСКИ
  • 6. Местоположение на работното място
    СОФИЯ
  • 7. Предлага ли се обучение на работника?
    Да
  • 8. Брутна заплата за работната позиция в лева
    2300-5000
  • 9. Какво е работното време?
    Пълно работно време
  • 10. Допълнителна информация

    Наш партньор търси да присъедини към екипа си нови служители за обектите си в гр. София на позиция „Гумодемонтажник“

    Основни отговорности:

    Сваляне, качване, монтаж, демонтаж на гуми и джанти, изправяне на джанти, вулканизация на гуми

    допълнителни задачи: поддържане на работното място в изряден вид

    Основни изисквания:

    •  Начално, основно или средно образование

    •  Технически умения

    • Oпит от две или повече години е предимство

    • Oпит в изправянето на джанти на машина е желателен

    Личностни характеристики:

    - Отговорност

    - Мотивация

    - Работа в екип

    - Работоспособност

    Фирмата предлага

    - Отлични условия на работа и трудов договор;

    - Осигурено работно облекло;

    - Възнаграждение: 2300 лв.-5000 лв. (бруто)

    - Месторабота - гр. София

    Допълнителни условия за служителите:

    - Ваучери за храна - 200 лв.

    - Поемане на разходите за транспорт до работното място

    - Бонус за качество

    - Допълнителен платен годишен отпуск

  • Предлага ли се настаняване?
    Не